İnsan Kaynakları

İşe Alım Süreci

2plan’da işe alım, pozisyon açığı olduğunda, şirketin vizyon, misyon, hedefleri ve kurum kültürü doğrultusunda çağdaş değerlendirme yöntemleri kullanılarak gerçekleştirilir.

İşe alımlarımız, kurumun değerleri ile işin gerektirdiği yetkinlikleri tam olarak karşılayacak, performansları ile fark yaratacak adaylar arasından seçilir. Adayları işin gerekleri doğrultusunda ve davranışsal eğilimleri yönünden değerlendirerek yerleşimleri gerçekleştirilir.

Sizler de bu yapının parçası olmak isterseniz info@2plan.com.tr adresine ilgilendiğiniz pozisyon ile ilgili özgeçmişinizi gönderebilir veya başvuru formumuzu doldurabilirsiniz.

Özgeçmişiniz 2plan bünyesindeki açık pozisyonlarda değerlendirilmek üzere insan kaynakları bilgi bankamıza eklenecektir.

2plan bünyesindeki açık pozisyonlara www.kariyer.net adresinden de ulaşılabilirsiniz.

Genel Ön Başvuru Yap
İşe Alım Süreci
Performans Yönetimi

Performans Yönetimi

Çalışanların değerlendirilmesi ve performansları; yıl boyunca bağlı bulunduğu yöneticisi tarafından değerlendirilir ve yıl sonunda karşılıklı görüşmeler ve değerlendirmeler ile şirket hedeflerine bağlı, kişisel hedeflerin gerçekleştirme oranları netleştirilir.

Eğitim

Eğitim çalışmalarımızda temel prensibimiz, çalışanların doğru işi yapmalarına ve yaptıkları işte iyi olmalarına destek sağlayarak, bireylerin hedeflerine ve kişisel gelişimine yetkinlik katmaya yardımcı olmaktır. Çalışanların mevcut yetenekleri ile bulundukları görevleri veya ileride geçmeleri muhtemel görevleri dikkate alınarak, eğitim, seminer, fuar vb. programlara katılım için destek sağlanır.

Eğitim